A toto ani zďaleka nie je všetko, čo získate!

Možnosti financovania

Vyberte si

NaMieru

Nové výhodné financovanie, ktoré sa vám svojimi možnosťami ľahko prispôsobí. Po stanovení akontácie, dĺžky zmluvného obdobia a odhadovaného nájazdu sa dohodneme aj na výške poslednej splátky. Môžete si užívať svoje nové vozidlo bez obáv, aká bude jeho hodnota v nasledujúcich rokoch.

Vypočítať splátku

 

Na Rovinu

Jednáme s vami na rovinu, preto sú aj podmienky nášho nového finančného produktu naozaj jednoduché a prehľadné. Po úvodnej akontácii bez spracovateľského poplatku už iba uhrádzate pravidelnú mesačnú splátku s nízkym úrokom a poistenie. Presvedčte sa sami a vypočítajte si splátku.

Vypočítať splátku

 

Tretiny

Vopred uhradíte iba dohodnutú časť obstarávacej ceny, jednu tretinu. Pri splatnosti nasledujúcich častí - vždy po roku - sa môžete rozhodnúť pre rozloženie zvyšnej časti do pravidelných mesačných splátok. Počas trvania zmluvy platíte v pravidelných mesačných splátkach poistenie a nízky úrok.

Vybrať tretiny

 

Štvrtiny

Vopred uhradíte iba dohodnutú časť obstarávacej ceny, jednu štvrtinu. Pri splatnosti nasledujúcich častí - vždy po roku - sa môžete rozhodnúť pre rozloženie zvyšnej časti do pravidelných mesačných splátok. Počas trvania zmluvy platíte v pravidelných mesačných splátkach poistenie a nízky úrok.

Vybrať štvrtiny